//Alkohole są seksowne!

Alkohole są seksowne!

To jaki preferujesz alkohol dużo o tobie mówi. “Dziewczyna, która pije” .. wiele juz zostało napisane na ten temat. To jak kobieta zachowuje się w klubie i jaki pije alkohol to po prostu niewerbalne informacje dla całego otoczenia. Intrygujące, prawda?

 

Być może nie jesteś świadomy, że charakter dziewczyny odpowiada jej ulubionemu alkoholowi. Ludzie mówią, że oczy są oknem dla duszy i być może tak jest. Jednak bądźmy szczerzy, to co pijesz świadczy o tym jaki jesteś. Następnym razem, gdy przyjdziesz do klubu nocnego lub pubu, zwróć uwagę jakie alkohole wybierają kobiety. To Ci może pomóc znaleźć dziewczynę, której szukasz. Przedstawiamy przewodnik po 12 najbardziej popularnych zamówieniach przy barze.

1. Tequila – Tequila Babe


Tequila mówi sama za siebie. Dziewczyna jest wyraźnie w centrum uwagi. Trudno jest określić jej charakter, ponieważ  dopoki “tequila buzuje w jej krwi”, jest po prostu najwspanialszą dziewczyną w klubie. To ona zbiera ludzi do tańca w pubie lub nawołuje do zrobienia kilku zdjęć z jej kumplami. Śmieje się głośno, uśmiecha się i flirtuje z barmanem. Jednak pamiętaj – często pije, aby zapomnieć.

2. Wino – Femme-Fatale


Czerwone lub białe wino konsekwentnie oznacza tolerancję, dojrzałość i wyrafinowanie. Ta dziewczyna jest pewna, że ​​nie jest gorsza od ciebie i naprawdę jest ponad tym, że jest w tym pubie. Pijąca wino wie, że wszystkie ludzkie oczy spoglądają na nią, a ona kocha swój kieliszek wina.

Ona lubi się wstawić, ale wie, że ma na to cały wieczór. Mężczyźni powinni być gotowi na fascynujący dialog i flirt.

3. Piwo – Słodziak


Ta dziewczyna jest bezkompromisowa. Dowiesz się wielu fascynujących rzeczy o rapie lub muzyce rockowej, sportach i tym, co dokładnie uważa za “wspaniałą parę dżinsów”. Nie boi się poszaleć w zupełnie nowym towarzystwie i jest bardzo wesołą rozmówczynią. Niestety, zbyt wielu mężczyzn pomija ją, gdy chodzi o bliskość lub romans, ponieważ przez całą noc wpatrywali się w winną dziewczynę. Błąd.

4. Słodkie koktajle – Sympatyczna Nieznajoma


Ona jest absolutnie czarująca, ale uwaga – nie przepada za smakiem czystego alkoholu. Ta dziewczyna uważa pub za cel, by pokazać swoja najnowsza obcisłą sukienkę. Jest sympatyczna i otwarta w rozmowie. Lubi poznawać nieznajomych, od czasu do czasu nawet w sypialni.

5. Wódka – “Oh yeeah Woman”

Czytaj również:  Niesamowita biblioteka w Chinach

Zobaczysz ją tańczącą obok swojej grupy znajomych. Zawsze jest ubrana w coś genialnego – coś, co ja określa w jednym mgnieniu oka. Przesyła milion czarujących uśmiechów, Uwaga – przyszła do pubu po to, żeby się porządnie odprężyć! Faceci powinni flirtować z nią w sposób lekki i pełen humoru. Jeśli masz świetne poczucie humoru, ona oceni cie pozytywnie. Bez problemu zachęcisz ją do wspólnej zabawy w pubie lub randki w fast-foodzie.

6. Dobra whisky “Seks W Wielkim Mieście”


Jest typu “Sex w Wielkim Mieście”. Zamawia whisky tylko z wyższej polki. Jest zorientowana na źródło utrzymania i nie wierzy w miłość, ale spodziewa się, że znajdzie ja Książę Na Białym Koniu. Ciągle skupia sie na swoim wyglądzie i wydaje jej się, ze jest cholernie pociągająca. I nie oszukujmy sie, zazwyczaj jest.

7. “Bombowiec”


To jest najbardziej kontrowersyjny rodzaj dziewczyny. “Jagger”, “Kamikadze” i “Wściekły pies” to jej najlepsi przyjaciele. Jest przygotowana na ostre przeżycia w nocy i wielkie chorowanie do południa. Będzie Cie obserwować i prowokować w tańcu. Ta kobieta zdecydowanie chce poznać kogoś interesującego. Nawet nie próbuj odgadnąć jej charakteru – jeżeli będziesz szczęściarzem poznasz ja dobrze w nocy. Twoje zdrowie!

8. Uważam co pije

Nie oszukujmy sie – tylko ona bez problemu trafi z pubu do domu. Ta dziewczyna jest zdyscyplinowana, odpowiedzialna, zorganizowana i “grzeczna”. Doskonale pamięta, że powinna obudzić się następnego ranka. Ta dziewczyna nigdy nie przełamuje bariery dźwięku za pomocą alkoholu; zna swoje granice, (które swoją drogą wyznacza wyłącznie sobie)! Jeżeli poda Ci swój numer telefonu, jesteś szczęściarzem. To okazja do długiego, fantastycznego związku!


Zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube TUTAJ, lub polubcie TUTAJ naszą stronę na Facebooku!