//Cruz i Bardem znów razem w filmie

Cruz i Bardem znów razem w filmie

Javier Bardem i Penélope Cruz wystąpili razem w filmie o Pablo Escobarze. „Loving Pablo” niedługo trafi do polskich kin.

Serial Narcos, który przybliżył sylwetkę Pablo Escobara, największego barona narkotykowego, zaciekawił wielu widzów sylwetką Kolumbijczyka oraz historią przemytu kokainy i działających wówczas karteli. Dlatego film o Escobarze był kwestią czasu.

“Loving Pablo” to hiszpańsko-bułgarska produkcja, która światową premierę miała 6 września 2017 roku. Już 11-go maja będziemy mogli go obejrzeć na dużym ekranie w Polsce! Za reżyserię jest odpowiedzialny Fernando Leon de Aranoa, a scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej książki “Loving Pablo, Hating Escobar” autorstwa Virginii Vallejo. Ci, którzy oglądali serial, zapewne kojarzą to nazwisko. Virginia była dziennikarką i gwiazdą kolumbijskiej telewizji, która wdała się w romans z Pablo. W 2007 roku wydała pamiętnik, którego dużą część poświęciła na opis romantycznego związku z narkotykowym bossem.

Jednak tym, co najbardziej robi na nas wrażenie, jest obsada. Po 10 latach Javier Bardem, który wcielił się w Pablo Escabara i Penélope Cruz w roli Virginii Vallejo, zagrali razem w filmie. Małżeństwo ostatni raz wystąpiło razem w produkcji Woody’ego Allena, “Vicky Cristina Barcelona”.

Czytaj również:  Spotkanie z twórcami "Cichej nocy"