//Dawid Podsiadło powraca po przerwie

Dawid Podsiadło powraca po przerwie

Po półtorarocznej przerwie do grania koncertów wraca Dawid Podsiadło, który zagra na Orange Main Stage 7 lipca.

Warto wspomnieć, że Dawid Podsiadło z Open’erem związany jest od samego początku swojej kariery – tuż po wydaniu debiutu jego koncert otwierał Tent Stage, a później ponownie stanął przed open’erową publicznością, przyciągając w to samo miejsce tłumy. Podsiadło ma wykonać fragmenty zupełnie nowego, tanecznego materiału (plus kilka nowych aranżacji znanych przebojów), który zapowiedziany jest na jesień tego roku.

Dotychczas ogłoszeni na Open’er 2018 artyści, to m.in. Glass Animals, Kali Uchis, Young Fathers, Little Simz, Nick Cave & The Bad Seeds, Depeche Mode, Bruno Mars, Gorillaz, Arctic Monkeys oraz amerykańskie trio Migos. Open’er odbędzie się w dniach 4-7 lipca na Lotnisku Babie Doły w Gdyni.

Podsiadło ma na swoim koncie dwie solowe płyty – „Comfort and Happiness” zdobył status diamentowej płyty, natomiast „Annoyance and Disappointment” stał się platynowym krążkiem. Co więcej muzyk w ramach zespołu Curly Heads wydał album „Ruby Dress Skinny Dog”, który również spotkał się z ciepłym przyjęciem jego fanów, jak i wielbicieli mocniejszego grania.

Natomiast w 2017 roku Dawid Podsiadło w ramach akcji T.Cover stworzył swoją wersję utworu T.Love „Bóg” i nagranie z coverem ma ponad milion wyświetleń.

Czytaj również:  „Twój Vincent” walczy o Oscara