//Fever Ray w Polsce

Fever Ray w Polsce

Fever Ray ogłosiła pierwszą trasę koncertową od 7 lat. Zagra też w Polsce. Jej występy na żywo są niezapomnianym przeżyciem.

Karin Dreijer Andersson, członkini duetu The Knife, w 2009 roku wypuściła genialny solowy album jako Fever Ray. Od tamtej pory projekt ten nie miał kontynuacji, poza magicznymi koncertami, na których transowym piosenkom towarzyszyły kadzidełka i efektowne światła. O tym, jak fani czekają na powrót Fever Ray, niech świadczy to, że w zeszłym roku jej album został odsłuchany przez 1,6 miliona użytkowników Spotify.

Na szczęście oczekiwania zostały wynagrodzone, bo Karin niespodziewanie, pod koniec października, wypuściła do serwisów streamingowych swój drugi album, “Plunge”. W wersji fizycznej dostępny będzie od 23 lutego przyszłego roku. Płyta zawiera 11 utworów, a promuje ją singiel „To the Moon and Back”.

Artystka niedawno zapowiedziała trasę koncertową, pierwszą od ponad 7 lat, podczas której odwiedzi również Polskę. Koncert odbędzie się 1 marca 2018 roku w warszawskiej Progresji. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj również:  "Kordian" według Jana Englerta