//Flirtini z Mrozem zapowiadają płytę

Flirtini z Mrozem zapowiadają płytę

Na kanale YouTube Asfalt Records pojawił się teledysk do nowego singla Mrozu / Fliritni “Ikar”. Utwór zapowiada wiosenną premierę czyli oczekiwaną czwartą część prestiżowej kompilacji “Heartbreaks & Promises”.

Flirtini to DJ-ski duet, który tworzą Ment XXL i Jedynak. Kolektyw rozkręca warszawskie (i nie tylko) imprezy, będąc jednym z najbardziej rozpoznawanych duetów muzyki elektronicznej w Polsce. Współpracowali m.in. z Julią Wieniawą, Natalią Nykiel, Piotrem Ziołą i Natalią Przybysz. Na poprzedniej płycie Flirtini, pojawiło się wielu utalentowanych gości. Na czwartym albumie Heartbreakers & Promises vol.4, który ukaże się nakładem wytwórni Asfalt Records, usłyszymy ponad 30 artystów! Wśród nich znajdziemy przedstawicieli muzyki rozrywkowej, m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Mroza, Wojtka Łozowskiego czy dawno niesłyszanego Dawida Podsiało! Ment XXL i Jedynak zaprosili do współpracy również raperów, takich jak Ten Typ Mes, Otsochodzi, PlanBe i Ras. Premiera odbędzie się 20 kwietnia.

Do sieci trafiły również dwa utwory, pochodzące z płyty. Pierwszy z nich nagrano z Mrozem. Do piosenki “Ikar” powstał także teledysk. 

Czytaj również:  Koncert Hawdalowy: Tomasz Stockinger