//KONKURS Cinema City Wrocław

KONKURS Cinema City Wrocław

Już 25 stycznia w Cinema City odbędzie się pierwsza w tym roku impreza Ladies Night – czarujący wieczór w gronie Pań. To cykliczne wydarzenie pełne konkursów z fantastycznymi nagrodami oraz najważniejszym punktem wieczoru – przedpremierowym pokazem filmowym o tematyce kobiecej!

 

Podczas najbliższej edycji Panie zobaczą najnowszą, polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”! W filmie surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego i pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki). Pytanie, kim on tak naprawdę jest? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu sprytnym uwodzicielem? Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę? W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Aleksandra Domańska, w pozostałych Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Zbigniew Zamachowski, Michał Czernecki, Weronika Rosatti, Grażyna Wolszczak, Magdalena Popławska. Reżyserem jest Bartłomiej Ignaciuk, twórca popularnego serialu „Usta usta”.

„Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w 20 kinach Cinema City: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Toruniu, Lublinie, Bydgoszczy, Bielsko-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Starogardzie Gdańskim.

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania cztery podwójne zaproszenia na wrocławski pokaz w Cinema City Korona. Aby je zdobyć, należy wymienić przynajmniej 3 produkcje, w których występował wcześniej Grzegorz Damięcki.

Cztery pierwsze osoby będą mogły zabrać przyjaciółkę na Ladies Night 25.01.2018 w Cinema City Korona we Wrocławiu.
Prosimy wpisywać odpowiedzi poprzez formularz umieszczony pod artykułem.

Czytaj również:  American Honey