//Literacki Piknik nad Wisłą

Literacki Piknik nad Wisłą

Literacki Piknik nad Wisłą w dniach 16-17 września br. będzie świetną okazją dla warszawiaków do kontaktu z książką w przestrzeni miasta.

Reklama

Bulwary Wiślane bardzo szybko zyskują miano serca stolicy. Plenerowe wydarzenie literackie o otwartym charakterze to dla mieszkańców Warszawy i turystów to okazja do spotkań z popularnymi i cenionymi autorami, zapoznania się z ofertą wydawnictw i zakupu książek w atrakcyjnych cenach w wyjątkowej scenerii.

Uczestnikami Pikniku będą m.in. wydawcy literatury pięknej, popularnonaukowej, reportażu, literatury dla dzieci i młodzieży, komiksów, książek artystycznych, albumów, poradników i przewodników a także wydawcy gier.

Gośćmi Pikniku będą też znani i lubiani autorzy, którzy spotkają się z publicznością na scenie nad Wisłą – spotkać i posłuchać będzie można m.in. Magdalena Zawadzka, prof. Jerzy Bralczyk, Anna Janko, Jacek Dehnel, Jakub Małecki, Katarzyna Puzyńska (pełen program można znaleźć pod tym adresem). Tradycyjnie, po spotkaniach można będzie liczyć na autografy.

Wstęp jest wolny.

Czytaj również:  Nowy kryminał Marka Krajewskiego.