//Marilyn Manson i Stone Sour w Polsce

Marilyn Manson i Stone Sour w Polsce

Marilyn Manson i Stone Sour pojawią się w Warszawie w 2018 roku. Artyści zagrają na warszawskim Torwarze już w przyszłym roku.

Marilyn Manson i Stone Sour na jednej scenie!

Zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej powraca do Polski! Nietuzinkowy, nieprzewidywalny, charyzmatyczny – Marilyn Manson.

Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem – to wszystko sprawiło, że w latach 90. Marilyn Manson niemal od razu stał się wrogiem publicznym nr 1, a dla milionów fanów – ikoną.

Po upływie ponad 20 lat nie sposób podważyć jego wysokiej pozycji wśród najważniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd rocka wszech czasów. Jego sztuka wymknęła się z ram muzyki, przenikając do świata mody, telewizji, filmu i innych form współczesnej kultury. Po kilku latach milczenia Marilyn Manson powrócił z dziesiątym albumem „Heaven Upside Down”, który zaprezentuje podczas koncertu w Warszawie.

Gościem specjalnym będzie STONE SOUR.

Stone Sour ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które sprzedały się na całym świecie łącznie w ponad czterech milionach kopii. Debiutancki album grupy z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku.

Marilyn Manson i Stone Sour pojawią się na warszawskim Torwarze już 13 czerwca 2018 roku. Ogólna sprzedaż biletów ruszy w poniedziałek, 20 listopada o 12.00.

Czytaj również:  „Ophelia” Marii Peszek