//Moses Sumney czaruje głosem

Moses Sumney czaruje głosem

Moses Sumney urzeka delikatnym głosem. Zaczynał tworzyć piosenki jako 12-latek, dziś wyrasta na gwiazdę alternatywy. Jego fanami są Solange i Grizzly Bear.

 

Reklama

Moses Sumney pojawił się na scenie muzycznej w 2014 roku. Wieść o nim rozeszła się pocztą pantoflową, a wynikiem tej popularności była, wydana na kasecie, debiutancka EP-ka „Mid-City Island”. Artysta występował na jednej scenie obok takich gwiazd jak David Byrne, Karen O, Sufjan Stevens, Solange czy James Blake. W rozmowie z serwisem Pitchfork zdradził, że tworzył pierwsze utwory już jako dwunastolatek, ale ukrywał to przed wszystkimi aż do skończenia 20 lat.

Moses Sumney zaprezentował właśnie trzeci singiel zapowiadający jego debiutancki album „Aromanticism”. To „Indulge Me”, piękna ballada, w której artysta urzeka swoim ciepłym i delikatnym głosem.

„Aromanticism” trafi na półki sklepowe 22 września nakładem wytwórni Jagjaguwar. Album skupia się wokół tematu braku miłości. Na debiucie znajdziemy singiel „Doomed” oraz nowe wersje „Lonely World” czy „Plastic”.

Czytaj również:  Sacrum Profanum 2017