//Muzyka prosto z Hollywood

Muzyka prosto z Hollywood

W listopadzie w Polsce odbędą się dwa koncerty Jamesa Newtona Howarda – autora muzyki m. in. do „Igrzysk Śmierci” i „Pretty Woman”

Reklama

Przed nami absolutnie unikalne wydarzenie! Legendarny James Newton Howard przyjedzie do Polski na dwa wyjątkowe koncerty, podczas których zaprezentuje skomponowaną przez siebie muzykę do wielu znanych filmów. Kompozytor jest autorem muzyki do ponad 70 hollywoodzkich produkcji, między innymi takich legendarnych obrazów, jak „Pretty Woman” czy „Adwokat diabła”, a także „Mroczny Rycerz”, „Igrzyska Śmierci” oraz „Królewna Śnieżka i Łowca”.

Za budowanie niesamowitej atmosfery w filmach kompozytor otrzymał mnóstwo nagród, m. in. Emmy i Grammy, był też kilkakrotnie nominowany do Złotych Globów i Oscarów. Jednym z najnowszych dzieł Howarda jest muzyka do filmowej adaptacji książki J. K. Rowling pt. „Magiczne zwierzęta i jak je znaleźć”.

Już w listopadzie kompozytor zagości w Polsce na dwóch koncertach – 26 listopada w Krakowie na Tauron Arena Kraków i dzień później na warszawskim Torwarze. Warto już teraz zaopatrzyć się w bilety na te wyjątkowe wydarzenia – będą to niezwykle rzadkie okazje, aby na żywo usłyszeć możliwości jednego z najwybitniejszych żyjących kompozytorów.

 

Czytaj również:  30 Seconds To Mars wystąpi w Polsce