//Shadok i Malva zapraszają na Nightwalk

Shadok i Malva zapraszają na Nightwalk

Formacje Shadok tworzą Jarek Shadok i Malva. Grają razem od 5 lat. Jarek Shadok­ – gitara, wokal oraz Malwa – perkusja i wokal. Zespół charakteryzuje spora dawka energetycznych riffów, chwytliwych melodii i  eksperymenty z brzmieniem. Oscylują gdzieś pomiędzy hałaśliwym rock and rollem, a transowymi, uspokajającymi przebojami.

Jak sami o sobie mówią:
„STARAMY SIĘ OGARNIAĆ CHAOS, CZASEM WALIMY W BĘBNY, KRZYCZYMY I ZARZYNAMY GITARY, A ZA CHWILĘ JEST SPOKÓJ, LALALA I DELIKATNA MELODYJKA”.

 

2 marca 2017 r. zespół publikuje nowy utwór pt. “Nightwalk”. Singiel został nagrany w sylwestrową noc w studiu SLS. Wkrótce zespół zakończy prace nad teledyskiem do utworu. Na jesień 2018 zaplanowano wydanie EP. 

W ubiegłym roku Shadok opublikował dream popowy utwór “Bloody girl”. Letni trans i zatopienie w dźwiękach oraz obrazach proponuje Shadok przedstawiając nowy utwór “Bloody girl”. Singiel charakteryzują mocne elementy dreampopu w wersji noir (klimat piosenki i ta atmosfera klipu). Klimatyczne i hipnotyczne gitary, pogłosy i niespodzianka – oniryczny wokal perkusistki Malv Miel, podkreślone bajkowymi zestawieniami ujęć z chorwackich Kornatów i oceanu u wybrzeży kraju Basków.

“Singiel jest utrzymany w transowym, alternatywnym brzmieniu. Całość przypomina mi jeden z utworów soundtrack z filmu Cafe de Flore. Cudowne wprowadzenie w świat transowych brzmień gitary, perkusji, jak i samego wokalu – który w tym przypadku idealnie komponuje się do całości utworu.” – portal Muzykoholicy.

Oficjalny profil Shadok na Faceboook znajdziecie TUTAJ.

Czytaj również:  Pogodno powraca